WEBINARIUM: LĘKI I STRACHY

21 listopada 2023 godz. 18:00 – 19:30

W dniu 21.11.2023 odbył się webinar z cyklu „Odporność psychiczna” realizowany w ramach Programu „Ty decydujesz jak reagujesz”. Wspólnie z ekspertkami porozmawialiśmy o dziecięcych lękach. Dowiedzieliśmy się o tym, czego boją się dzieci na różnych etapach rozwoju, kiedy strach przestaje być normą oraz jak wspierać dziecko w radzeniu sobie z lękiem.

Naszymi ekspertkami były:

  • Barbara Choroniewska – psycholog, w trakcie studiów podyplomowych w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Kierownik Oddziału dziennego  dla Osób w Spektrum Autyzmu (Effatha). Trener w ramach realizacji programu „Ty decydujesz jak reagujesz” w trzech dotychczasowych edycjach. Asystentka koordynatora merytorycznego Programu „Ty decydujesz jak reagujesz”.
  • Martyna Sznir-Rojek – psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Ośrodku dla osób z Autyzmem Effatha, Klinice Psychoterapii  Uniwersytetu SWPS oraz w gabinecie psychoterapii Terapeutikon. W program zaangażowana jako trener od dwóch edycji.